خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
تیتر اخبار از خبرگزاریها
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : محمدی | بازدید : <-PostHit->

خبر اختصاصی:

جایگاه ایران از لحاظ قدرت دفاعی در منطقه و حتی در جهان بسیار قوی تر از گذشته شده و این موضوع غیر قابل انکار است.به طوری که حتی دشمنان ایران نیز این موضوع را تایید میکنند و میدانند که ایران دیگر آن کشوری نیست که بتوانند به راحتی به آن حمله کنند و دیگر برای ایران تحدید های نظامی معنی ندارد.برای همین است که ایران را چندین سال است که توسط تحریم های اقتصادی تحت فشار قرار داده اند.موشک های ایران دارای برد زیاد و قادر است که اهداف خود را به صورت دقیق نشانه برود و این موشک ها تحدیدی برای دشمنان کشور است

خبر اصلی

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، علی صادقی‌نیارکی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که صبح امروز در تالار اجتماعات این شهر برگزار شد، با انتقاد از مشکل سد معبر در بازارها اظهار داشت: این مشکل در سطح میدان تره‌ و بار و بازارهای مولوی و سپه وجود دارد و موجب بروز مشکلات دیگر هم شده است.

وی افزود: شرایطی که اکنون در معابر بازارها به دلیل سد معبر وجود دارد، زیبنده و شایسته مردم نیست و شهروندان قزوینی به سختی از این مکان عبور و مرور می‌کنند.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه سد معبر کردن حق‌الناس است، افزود: نباید اجازه دهیم، فروشندگان 70 و 80 درصد کالاهای خود را در معابر قرار دهند تا در رفت و آمد مردم مزاحمت ایجاد شود.

صادقی‌نیارکی بیان کرد: برای رفع سد معبر، باید مدیران سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین، شهرداری مناطق و مسؤولان مربوطه در فرمانداری، امور صنفی، قضایی و انتظامی ورود جدی برای برطرف کردن این معضل داشته باشند و با بهره‌گیری از راهکارهایی، مشکلات را برای همیشه برطرف کنند.

وی با بیان اینکه قزوین شهر دارالمؤمنین و مذهبی است و تمام مسؤولان تلاش در ایجاد آرامش و امنیت این شهر را دارند، گفت: به همین دلیل مسؤولان شهر قزوین باید نگاه ویژه‌ای در رفع معضل سد معبر در بازارها داشته باشند زیرا نظم شهر را بر هم زده است.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: با برگزاری جلسه‌ای باید هماهنگی‌های لازم بین مسؤولان مربوطه در شهر قزوین برای رفع سد معبر صورت گیرد تا مشکل در اسرع وقت برطرف شود.

* با تعرض‌کنندگان به حقوق شهروندی برخورد جدی شود

این مسؤول مطرح کرد: حقوق شهروندی، حق‌الناس است و هر گونه تعرض نسبت به آن، آرامش مردم را در بازار از بین می‌برد، به همین دلیل باید به تعرض‌کنندگان برخورد جدی شود.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه برخی از بازاریان نجیب قزوین از سد معبر موجود رنج می‌برند، تشریح کرد: آن‌ها هم از وضعیت نامطلوب در بازارها ناراحت و گلایه‌مند هستند و از مسؤولان تقاضای رفع این مشکل را دارند.

صادقی‌نیارکی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات به شهروندان قزوینی تلاش می‌کند تا بتواند رضایت آن‌ها را به دست آورد، اضافه کرد: مسؤولان شهرداری و شورا نباید به برخی از بازاریان که سد معبر را در معابر ایجاد کردند، اجازه داده تا به فعالیت خود ادامه دهند.

* اصناف موظف به رعایت حقوق شهروندی باشند

وی با بیان اینکه باید همه شهروندان قزوینی از جمله اصناف موظف به رعایت حقوق شهروندی باشند، تصریح کرد: تحقق این مهم موجب ارتقای نظم‌دهی، آرامش و توسعه شهری می‌شود به همین دلیل رعایت آن از اهمیت بسزایی در شهر قزوین برخوردار است.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه فرهنگ حقوق شهروندی باید به قشرهای مختلف مردم تبیین شود، ادامه داد: با تحقق این مهم بیشتر مشکلات موجود در شهر قزوین برطرف می‌شود و شهروندان قزوینی می‌توانند با آرامش در این شهر زندگی کنند.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->