خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
تیتر اخبار از خبرگزاریها
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 21 آذر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : محمدی | بازدید : <-PostHit->HealthDay news image

چهارشنبه, دسامبر 7, 2016 (HealthDay News)–تجزیه و تحلیل جدید سوالات اثر روش های مختلف برای کنترل پشه ها است که می تواند انتقال Zika و سایر بیماری ها.

محققان از دانشگاه Anglia شرق در انگلستان، شواهد در مورد کنترل شیمیایی مانند آفت کش ها و larvicides، بررسی و کنترل بیولوژیکی مانند قرار دادن در جایگاه سخت پوستان خوردن به لارو پشه یا ماهی آب ظروف.

کنترل بیولوژیکی بود به نظر می رسد کاهش تعداد پشه ها حامل بیماری بیش از مواد شیمیایی، اما کیفیت شواهد اغلب تیم تحقیقاتی اشاره کرد فقیر، بود.

برخی از مطالعات نشان داد در حالی که دیگران بدون کاهش معنی داری یافت که کنترل شیمیایی تعداد پشه تا 76 درصد، کاهش. همچنین نتایج کلی مطالعات ضعیف، محققان اضافه شد.

آنها در بر داشت شواهد کمی که هوا در اطراف خانه های شیمیایی موثر است و هر گونه کاهش در تعداد پشه پایدار نیست.

“اگر چه اقدامات شیمیایی به طور گسترده ای استفاده می شود و انتظار می رود موثر باشد، ما در نظر بسیاری از شواهد به نفع پاشش شیمیایی می شود بسیار ضعیف” گفت: مطالعه رهبر دکتر پل شکارچی استاد طب.

“در واقع، شواهدی وجود دارد که مردم دیگر تلاش به از بین بردن پشه پرورش سایت های اطراف خانه قرار داده که تولید آن از امنیت کاذب که پاشش معکوس ممکن است”، گفت: او در انتشار اخبار دانشگاه.

گفته محققان سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند با استفاده از بیش از یک نوع روش کنترل برای مقابله با تمام مراحل زندگی پشه ها و حذف سایت های پرورش پشه موثرترین روش کنترل می گوید.

“اگر چه شواهد محدود مربوط به کمپین های یکپارچه ترکیب روش های مختلف کنترل، که به تکرار مداخله موثر به احتمال زیاد حذف سایت های پرورش پشه است درست است. این کمپین های آموزش مداوم و پایدار، “شکارچی گفت.

تجزیه و تحلیل دسامبر 7 در مجله PLOS غفلت بيماری منتشر شده است.

منبع: انتشار اخبار 7 دسامبر تا سال 2016

دانشگاه Anglia شرق اخبار ارائه شده توسط HealthDay و منعکس کننده دیدگاه مدلاین پلاس، کتابخانه ملی پزشکی، موسسه ملی بهداشت، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده, یا سیاست فدرال.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->