خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
تیتر اخبار از خبرگزاریها
<-BloTitle->
<-BloText->“اینترنت چیزی است که شما فقط چیزی را در تخلیه نیست” اجازه، آمریکایی سناتور تد استیونس جمله معروفی داره که در سال 2006. “این یک کامیون بزرگ است. این سری از لوله است.”

تد استیونس اشتباه بود. اینترنت یک کامیون بزرگ است و می خواهد آمازون به آن حق رانندگی تا خود را با صدای بلند خندیدن به سرعت آپلود بهتر را به شما بدهد.

که کامیون استعاره راه نیست. این به معنای واقعی کلمه یک کامیون بزرگ به نام “اتومبیل برفی”، حمل کانتینر حمل و نقل برگزاری مرکز داده های تلفن همراه است که می تواند ذخیره تا 100 petabytes (100 میلیون گیگابایت) از اطلاعات است. درایو آن را به مرکز داده های خود را وصل آن را با اتصال فیبر آن را پر کنید و اجازه دهید آن را برو.

اگر شما نیاز به ارسال 100 petabytes را به آزمایشی، تبدیل آن وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ راهی سریع تر از آن رانندگی کردن بزرگراه در 75 mph.

کامیون است جانشین 2015 را “گلوله”، هارد دیسک از پیش بسته بندی شده است که می تواند سل 50 داده که آمازون را تنها به مشتریان نیاز به مقدار زیادی از داده ها ذخیره است. با گلوله برف زدن, که در حال حاضر 80 TB ذخیره کنید، حتی روشن شدن روی صفحه نمایش در خارج از صفحه نیاز به یک برچسب پستی از پیش چاپ شده استفاده می کند.

هر دو خدمات در توسعه دهندگان که مایل به استفاده از آمازون ابر رایانه خدمات استاندارد، به بازار عرضه شده اما زمان برای ارسال داده های زیادی ندارد. آنها پیچ در مفهوم قدیمی “sneakernet”: جسمی رسانه های ذخیره سازی برای ارسال فایل های بزرگ اطراف محل کار، اغلب توسط درایو فلش USB یا هارد قابل حمل-حمل و نقل.

sneakernet و آن را معادل مدرن، اغلب می توانید ضرب اینترنت در سرعت و هزینه. حتی یک اتصال سریع مدرن در 1Gb/s آپلود سل 50 داده چهار روز را; آپلود 100 petabytes اتصال همان کمی بیش از ۲۵ سال را را. در هزینه، با این حال، آمازون گفت هیچ چیز کم حرف، بیش از “ما قصد داریم به مطمئن شوید که اتومبیل برفی سریع تر و ارزان تر با استفاده از مدل انتقال داده های مبتنی بر شبکه است”.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->