خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
تیتر اخبار از خبرگزاریها
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 16 آذر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : محمدی | بازدید : <-PostHit->ترور بیلیس او “علامت گام” و چاپ مجدد دستور انگلستان صف پنبه حلاجی شده قبل از نهایی آزمون دو سری خود را با هند عدم و معتقد است که ذهنیت بقا و یکم این است که برای جریان سرزنش 2-0 scoreline گفته است.

انگلستان سر مربی، در روز بازگشت این مورگان و Alex Hales به روزه و جوخه Twenty20 تایید می شد، برای مثبت بیشتر از batsmen آزمون – در حمله و دفاع – پس از شکست در ویساکاپاتنام و Mohali نام است.

پس از پنج روز استراحت، که در آن اکثریت تیم ملی سفر به دبی، آموزش در ورزشگاه Wankhede روز سه شنبه قبل از شروع آزمون چهارم در تاریخ پنجشنبه، با دو چهره جدید – درب بازکن سر خواهد جنینگز، کیتون و چرخش بولینگ رسد داوسون لیام–اماکن در تیم در میان کسانی که برای jostling.

بیلیس که هنوز به تماشای جنینگز، خفاش در یک بازی نزدیک، نگران است که پس از تست اول کشیده شده در راجکوت که سمت وزیر کوک متصلب تا 537 در نوبت اول خود را, خود پیام مثبت کریکت سردرگمی منجر به batsmen شدن در ذهن دو و رسیدن به جمع دریافت جایگزین شده است.

“بازیکن در یک فضای خوب بیلیس گفت:. “ما باید توسط تیم هند outplayed شده اما زمانی که من در جایی که ما می رویم نگاه شده است به اندازه کافی چیزهای خوب اتفاق می افتد در این سری به ما می رویم در مسیر درست را نشان می دهد.

“سه نوبت این مجموعه رویکرد مثبت خوب به بازی، در ذهن ما و با رویکرد روان ما داشتیم. اگر نگاه مورد است که اجرا می شود آنها فعال، گل تلاش برای مثبت باشد که به معنی آنها را به خوبی دفاع خواهد شد اما ما به آنها را زمانی که فرصت های آیند همراه برای حمله به.

“احتمالا سه نوبت ما اگه یه ذره کردم. ما طرز فکر که به امتداد خط بقا بیشتر تغییر کرده است و هنگامی که برخی از بازیکنان ما به طور طبیعی مثبت سعی می کنید برای بازی به این ترتیب آنها در ذهن دو.

“پیام به مردمان در گذشته دو آزمون به آن کمی بیشتر وقتی Jonny Bairstow و بن استوکس هم مثل ما بود در اولین آزمون و شاید اولین نوبت دوم آزمون خواهد [in a stand of 110].”

پرسید که آیا این دستورالعمل توسط او یا کاپیتان خود را تحویل داده می شود، گفت: “آن باشد تا من به ایفای نقش وجود دارد. احتمالا بیش از چند سری گذشته؛دیگران؛شخص بیشتر از نقش وجود دارد، که بزرگ شده است گرفته شده است. اما من فکر می کنم برای آینده چند آزمون زمان من پا به علامت فقط یادآوری آنها از چگونه به بازی ما هنگامی که ما را به خوبی ایفا کرده است.”

بیلیس بود صحبت کردن در هتل تیم روز دوشنبه هنگامی که انگلستان اعلام جوخه برای وسایل محدود overs که محل بعد از کریسمس – در پونا 15 ژانویه با اولین ارجاع های سه روز قبل از Twenty20s سه شروع–با مورگان و Hales پشت در پس از تور بنگلادش از دست رفته.

اطمینان با وجود اقدامات ریاست سبک ایمنی برای اکتبر سفر از ثبت…


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->