خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
تیتر اخبار از خبرگزاریها
<-BloTitle->
<-BloText->

شرح خبر:

مجید کیان‌پور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اجرای نمایشی مستهجن و موهن به رزمندگان اسلام و خانواده معظم شهدا در شهرستان خرم آباد، اظهار داشت: مسئولیت اجرای عمومی این نمایش بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بوده و شخص مدیرکل استان لرستان باید پاسخگو باشد.

وی افزود: باخبر شدیم اخیراً در پی اعتراضات مردمی و انتقادات صریح نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی نسبت به توهین یک نمایش موهن نسبت به خانواده معظم شهدا و دفاع مقدس، مدیرکل ارشاد استان لرستان به جای عذرخواهی، مدیر ارزشی و هنرمند مجموعه فرهنگی هنری خرم آباد را که معترض به اجرای عمومی این نمایشنامه بوده را عزل کرده است.

این نماینده مجلس گفت: مسئولیت اجرای عمومی این نمایش در استان لرستان بر عهده مدیرکل ارشاد استان است و او باید رسماً از ملت ایران و مردم لرستان به‌خصوص خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان عذرخواهی کند.

کیان‌پور در ادامه تصریح کرد: هرکدام از صندلی‌هایی که امروز مدیران ما بر آن تکیه زدند، حاصل خون هزاران شهیدی است که تقدیم انقلاب شده‌اند، لذا باید با تمام وجود به شهدا و خانواده‌های آنان احترام بگذارند و پاسدار خون این شهدا باشند و نسبت به حفظ هر چه بیشتر حرمت شهدا کمک کنند نه اینکه نمایشی را به اجرای عموم درآورند که متن این نمایش دارای حتی کشف حجاب باشد، واقعاً جای تأسف دارد که هیچ‌کس حتی به روی خودش هم نمی‌آورد.

نماینده دورود و ازنا همچنین تأکید کرد: مدیرکل ارشاد استان لرستان باید رسماً عذرخواهی کند و مطمئن باشد که مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس به‌طورجدی این موضوع را پیگیری خواهند کرد و در این زمینه به وزیر ارشاد هم رسماً تذکر دادند.

وی یادآور شد: برای ما خیلی عجیب است که چرا اصلاً اجازه اجرای چنین نمایش‌هایی در جشنواره داده می‌شود؟ بعد از اجرای عمومی این نمایش، ما 2 هفته صبر کردیم تا شاید آنان از اقدامشان پشیمان شوند و عذرخواهی کنند، اما متأسفانه هیچ‌گونه اقدامی در این راستا انجام نشد، مسئولان ارشاد کشور و استانی باید به‌طورجدی این موضوع را پیگیری و رسماً از ملت ایران عذرخواهی کنند.

کیان‌پور در پایان با اشاره به درخواست مجمع نمایندگان استان لرستان برای برکناری مدیرکل ارشاد این استان، گفت: آن موضوع به قوت خود باقی است، ما به‌عنوان نماینده یک‌میلیون و 700 هزار نفر جمعیت استان لرستان خواستار برخورد قانونی با عوامل اجرای این نمایش موهون و مستهجن هستیم.


خبر تصادفی:
ادعای یک موسسه تحقیقاتی در لس آجلس واقع در کشور آمریکا گویای این است که راننندگان اتومبیلهای بنز و bmw بیشتر از سایر رانندگان در معرض سرطان چشم قرار دارند. این موسسه تحقیقات خود را روی 29 اتومبیل و از 15 شرکت تولید اتومبیل معتبر دنیا انجام داد و مشخص شد شیشه های کناری اتومبیل های مذکور نسبت کمتری از اشعه ماورای بنفش را جذب می کند. این در حالی است که شیشه کناری خودروهای لکسوس بهترین عملکرد را داشته است. البته ناگفته نماند این بررسی ها در خودروهای مدرن و معتبر دنیا انجام شده و در دیگر خودروسازی ها به آن اهمیت خاصی داده نمی شود


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->